Aktuality

Vážení hosté, přátelé, kamarádi! Excelsior Pub si dovoluje oznámit – že ve dnech 1.10. – 9. 10. 2022 (včetně) bude z důvodu čerpání, DOVOLENÉ zavřeno. Opět otevřeno bude v pondělí 10. 10. 2022! Děkujeme za pochopení, a na vaše další návštěvy se těšíme! Vážení hosté, přátelé, kamarádi! Excelsior Pub si dovoluje oznámit – že ve dnech 1.10. – 9. 10. 2022 (včetně) bude z důvodu čerpání, DOVOLENÉ zavřeno. Opět otevřeno bude v pondělí 10. 10. 2022! Děkujeme za pochopení, a na vaše další návštěvy se těšíme!

EXCELSIOR PUB přeje všem svým milým hostům. přátelům a kamarádům příjemné prožití svátků vánočních, s upozorněním, že se na vás otevřením 28. 12. 2021 opět těšíme! Na Silvestra máme letos otevřeno.

EXCELSIOR Pub vám rád usnadní letošní Advent!‼️ Přijímáme objednávky na námi pečených 6 druhů báječného, vánočního cukroví. V zajímavé ceně 570kč/1kg!👌 A aby vaše spokojenost byla úplná – připravili jsme i náš, tradičně lahodný vaječný koňak! Rádi přijmeme i vaši objednávku…‼️

UPOZORNĚNÍ: Ve smyslu vládního nařízení od 1. 11. 2021, o prokazování BEZINFEKČNOSTI, je při vstupu do pohostinství Excelsior Pub – bez předepsaných, požadovaných dokladů – možno provést: ANTIGENNÍ SAMOTEST (v ceně 60 kč!), a dále postupovat dle jeho výsledku…

Listopad – měsíc padajícího listí, jistě nebude měsícem padajících nadějí v boji s opět útočícím covidem! Na jeho samém začátku začínají platit nařízená pravidla o povinnosti prokázání BEZINFEKČNOSTI – při návštěvě pohostinských prostor! Opatření od 1. 11. 2021 platí pochopitelně i v Excelsior Pub! Věříme, že při návštěvě našich prostor půjde o bezkonfliktní záležitosti… Zatím jsme přesvědčeni, že příprava našich obědů pro vás, bude mít stále nepřerušitelný smysl! Hned dnešní obědy by toho měly být potvrzením – vítejte a dobrou chuť!